Cestujte levněji - srovnávač cen dovolených

Srovnávač cen zájezdů - Cestovní centrum
 
Internetový portál CestovniCentrum.cz jsme realizovali s cílem umožnit našim klientům objednání spektra cestovních služeb na jednom spolehlivém webu. Stránky slouží jako srovnávač aktuálních cen zájezdů na trhu českých, slovenských, německých, rakouských i polských cestovních kanceláří. Kromě samotných zájezdů si uživatelé mohou sjednat další služby cestovního ruchu, jako leteckou či autobusovou dopravu, cestovní pojištění nebo individuální ubytování. 
 
Dalším přínosem pro naše klienty je možnost volby objednání vyhledaného zájezdu v našich kamenných prodejnách nebo online z webových stránek, ale také kombinací obou způsobů, dle toho, jaký způsob preferuje každý zákazník. V naší praxi nejčastěji vidíme, že si uživatelé rádi vybírají z internetové nabídky a samotné podepisování smluv a úhrady upřednostňují řešit osobně. Proto si nyní můžete požadované služby vybrat z pohodlí domova a svůj výběr konzultovat v našich kamenných prodejnách s prodejci, kteří pracují v cestovním ruchu dlouhodobě. Je ovšem možné cestu k objednávce kompletně realizovat on-line - od rezervace až po potvrzení smlouvy elektronicky a finální zaslání pokynů před odjezdem emailem nebo poštou.
 
Pracujeme v cestovním ruchu od roku 1996 a své zkušenosti jsme využili pro přizpůsobení webu potřebám klientů. Samozřejmostí je přesný vyhledávač zájezdů a uvádění komplexních informací. Projekt internetového srovnávače zájezdů jsme připravovali od roku 2007 a ucelený v plném provozu spustili v květnu 2009. Stránky jsou koncipovány tak, aby návštěvník našel na jednom místě výběr zájezdů českých i zahraničních cestovních kanceláří se zřetelem na nejlepší ceny. Nabídka je široká, ne však nekonečná – je v dobrém slova smyslu cenzurována. Do oběhu se nedostane nabídka podezřelých cestovních kanceláří, které nenabízí dostatečné záruky kvality a také ty, na jejichž služby si klienti v minulosti stěžovali. Proto se můžete spolehnout, že na našich stránkách najdete prezentaci jen takových cestovních kanceláří, která se ke svým klientům staví čelem a váží si jejich důvěry.
 
Během doby našeho působení v oboru se nám daří zlepšovat naše služby a postupně zvyšovat podíl na trhu. Věnujeme pozornost novým trendům a využíváme je pro naší efektivnější práci a hlavně pro prospěch našich klientů. Investujeme do školení zaměstnanců, abychom se dále vyvíjeli a byli nápomocni zákazníkům při výběru jejich dovolených i služebních cest. Portál postupně upravujeme a vylepšujeme a od února 2016 jsme spustili vyrázně modernizovanou verzi.
 
Velmi si vážíme ocenění, které nám vyjadřují naši obchodní partneři. Opakovaně se umisťujeme na předních příčkách v hodnocení objemu prodaných zájezdů u několika cestovních kanceláří, např. Vítkovice Tours, ESO travel, Exim Tours, VTT, Atis, Canaria travel, Firo tour další.
 
Naším cílem není krátkodobý zisk, ale dlouhodobá spolupráce a spokojenost klientů. Protože usilujeme o to, aby se k nám zákazníci opakovaně vraceli, neprodáme Vám zájezd, o jehož kvalitě bychom pochybovali. Můžete se spolehnout, že Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.
 
Přeji Vám krásné chvíle strávené na Vaší dovolené.

Jaroslav Mašek
Jednatel společnosti 012 spol. s r.o. (IČ: 26297311) - provozovatel portálu